Ünlü antrenör David Mcintosh Bodrum’a geliyor!

Gladyatör, Tornado, Winter Soldier ünvanları ile tanınan, dünyanın en zorlu ve uzun askeri eğitimlerinden “Royal Marines Commando” eğitimini tamamlayarak yedi yıl boyunca İngiliz kraliyetine hizmet veren David Mcintosh 18 Kasım’da The LifeCo Bodrum’a geliyor.

Televizyon dünyasında, aktörlük ve modellik geçmişi ile kırmızı halının tanınan da ismi Machintosh; aynı zamanda magazin çevresinde Kelly Brook’un eski sevgilisi olarak biliniyor.

David Mcintosh; yüksek oktanlı antrenmanlar ve askeri disiplinde egzersiz programlarının profesyonel ismi. İngiltere’de okullar ve gençlik merkezlerini ziyaret ederek gençler ve çocuklara yepyeni bir yaklaşım ile sağlıklı yaşam tarzını aşıladığı “Next Generation Fitness-Yeni Jenarasyon Fitness” konseptinin de kurucusu.

The LifeCo Bodrum well-being ve detoks merkezinde  19-24 Kasım tarihleri arasında devam edecek David Mcintosh yönetimindeki “GetFit & Healthy” programı; yüksek protein ağırlıklı beslenme, özel terapiler ve uygulamalar, açık-kapalı alanda efektif egzersizler içeriyor.

Ünlü eğitmen ile eşsiz bir deneyim yaşama imkanı sunan GetFit & Healthy programının en önemli özelliği ise aktif arınma ve yoğun egzersizlerin yanı sıra vücuttaki hücrelerin onarılmasına-yenilenmesine yardımcı olan özel bir beslenme programına sahip olması. Beslenme programı kapsamında bitkisel bazlı protein içeren öğünler ve shake’ler (Protein, mineral, elektrolit, vitamin ağırlıklı) yoğun toksin atılımı sağlıyor; paralelindeki profesyonel egzersizler ile vücutta etkin kas oluşumu sağlıyor. David Mchintosh yönetimindeki program zayıflama, hücre yenileme, sıkılaşma ve kas geliştirmenin yanısıra yoğun olarak toksinlerden arınma sağlıyor.

Program Günlük yaşam rutininde “spor” olsun olmasın, formda bir bedene sahip olmak; kilo vermek, kas yapmak, esneklik kazanmak ve toksinlerinden arınarak temizlenmek isteyen herkesin katılımına uygun olma özelliği taşıyor.