Trump Kültür ve Gösteri Merkezi bu hafta dopdolu

9-14 Ekim tarih aralığında Mecidiyeköy Trump Alışveriş Merkezi içerisinde yer alan Trump Kültür ve Gösteri Merkezi’nde tiyatrolar ve konserler izleyicileri ile buluşmaya hazırlanıyor.

Asi Kuş 

Usta tiyatrocu Ali Poyrazoğlu’nun yazıp oynadığı, tiyatro ve müziğin harmanlandığı doğaçlama gösteri ‘Asi Kuş’ 9 Ekim Salı akşamı saat 20.30’da Trump Kültür ve Gösteri Merkezi sahnesinde olacak.

Suzan Kardeş Konseri

Balkan şarkılarının sevilen yorumcusu Suzan Kardeş, sevilen şarkılarıyla 11 Ekim Perşembe akşamı 20.30’da Trump Kültür ve Gösteri Merkezi’nde sahne alacak.

Şen Makas

1979 yılından bu yana sahnelenen, tarihin en uzun süreli oynanan oyunu ‘Şen Makas’, başarılı oyuncu Nedim Saban imzasıyla yepyeni bir yorumla sahneye taşınıyor. Başrollerini Melek Baykal, Veysel Diker, Tuğçe Kıltaş, Cem Güler, Özgür Yetkinoğlu ve Jess Molho gibi isimlerin paylaştığı oyun 12 Ekim Cuma saat 20.30’da Trump Kültür ve Gösteri Merkezi’nde tiyatro severlerin karşısına çıkacak.

Özdemir Erdoğan ile Efsane Şarkılar 

Ünlü efsane sanatçı Özdemir Erdoğan, unutulmaz şarkılarını özel orkestrası ile 13 Ekim Cumartesi akşamı saat 20.30’da Trump Gösteri Merkezi’nde seslendirecek.

Tamamla Bizi Ey Aşk

Ali Poyrazoğlu’nun aynı adlı kitabından yola çıkan, tökezlemiş gönül ilişkilerinin düzeltilmesi yöntemleri üzerine hazırlanan güldürü oyunu ‘Tamamla Bizi Ey Aşk’ 14 Ekim Pazar akşamı saat 20.30’da seyircisiyle buluşacak.