Seramiksan, son dönemlerin en popüler trendi olan monokrom etkisini yepyeni tasarımlarıyla mekanlara yansıtıyor. Tek renk, iki zıt renk ya da keskin desenlerden oluşan monokrom tarzı, asaletin rengi siyah ve masumiyetin rengi beyaz ile Orion ve İris serilerinde buluşuyor. İki zıt renk siyah ve beyazın bir araya geldiğinde oluşturduğu, muhteşem denge ve uyumdan yola çıkılarak tasarlanan Orion ve İris serileri,  sade ve zamansız yaşam alanları vaat ediyor.

Parlaklık ve ışıltı 

İsmini gökyüzünün en parlak yıldızından alan Orion serisi,  bu parlaklığı ve ışıltısını yüzeyine yansıtıyor. Siyah ve beyaz mermerin çekiciliğini 30×90 cm ebadında duvar karolarında ve 60×60 cm ebadındaki porselen karolarında gördüğümüz Orion Serisi,  içinde yer alan 30×90 cm ebadındaki dekor, motif ve rölyef seçenekleriyle de zengin döşeme alternatifleri sunuyor.

 

Modern tarza da uygun

Monokrom trendinin en güzel örneği olan İris Serisi, klasik kullanımının yanı sıra modern ambiyanslı yaşam alanları için de dikkat çekiyor. Hem yerde hem duvarda kullanılabilen 20×20 cm ebadındaki sırlı porselen seri, parlak görünümü ile göz alıcı mekanlar isteyenlerin tercihi oluyor.

Seramiksan, vitrifiye ürünleri ile banyolarda şıklığı tamamlıyor. Yenilikçi ve modern tasarım anlayışıyla tasarlanan, yeni tezgah üstü lavabo koleksiyonu Aura ile estetik ve zarif görünümü, 3 farklı formda sunuyor: Alto, Lucida ve Dies.