Cannes Lions Uluslararası Yaratıcılık Festivali tarafından, sektördeki kadın liderleri bir araya getirerek toplumsal cinsiyet eşitsizliğine dikkat çekmek ve geleceğin kadın kreatif liderlerini desteklemek amacıyla 2014 yılında başlatılan See It Be It programında bu yıl yer almak isteyenler için başvurular açıldı. Geçtiğimiz yıl oluşumda yer alan 20 kişinin içerisinde Türkiye’den Rafineri Kıdemli Metin Yazarı Deniz Dülgeroğlu da bulunuyordu.

Cannes Lions 2019 See It Be It programı neler sunuyor?

  • Yöneticiliğe yönelik bir eğitim programı
  • Sektördeki erkek ve kadın liderlerle gerçekleştirilen özel mentorluk oturumları
  • Kadın kreatif direktörlere özel uluslararası bir network içinde bulunma imkanı
  • Sektörün en etkili liderleriyle bir arada bulunma şansı
  • See It Be It savunucusu olarak desteklenmek

Programın bu yılki planında, sahne arkasında jüri odasına erişme imkanı, See It Be It katılımcılarına özel rehberlik hizmeti gibi olanaklar da sıralanmış. Seyahat, konaklama ve festival girişi de See It Be It tarafından karşılanıyor.

See It Be It’in bu seneki başkanı: Madonna Badger

Badger & Winters’ın kurucu CCO’su ve 2016 Advertising Age Küçük Ajans Ödülü sahibi Madonna Badger bu yıl See It Be It’in başkanlığını üstlendi. Badger, kadınlar arasında duygusal bağlar kurma konusunda uzman.

See It Be It 2019 için başvurular 13 Ocak’ta sona eriyor. Cannes Lions’ın, sunduğu networking ve deneyim fırsatıyla geleceğin kadın liderlerine destek olmayı hedefleyen programı See It Be It’te yer almak için programa buradan başvurabilirsiniz.