11 C
Istanbul
22 Nisan 2019, Pazartesi - 21:36

 

BİZ...

Güçlü, başarılı, mutlu kadınlar kadinmakami.com‘da

Dünyayı ilham kaynağı kadınlar döndürüyor. Bu kaynaklar, sevgiyle, bilimle, doğayla, azimle besleniyor ve diğer kadınlara ulaşıp bir ırmaktan koca bir okyanusa dönüşüyor. Kadinmakami.com bazen tek bir kelimenin bir kadının hikayesini değiştirebileceği, atılan bir adımın başka bir kadının yolunu aydınlatabileceği inancıyla yayın hayatına başladı.

Türkiye’nin en başarılı kadınlarıyla sohbet ediyor, girişim hikayelerini takip ediyor, kariyer yolculuklarına eşlik ediyoruz. İş dünyasının güçlü, başarılı, mutlu kadınlarını merkeze alarak tavsiye almak isteyenlerle deneyimlerini paylaşma arzusunda olanların buluşma noktası oluyoruz.

İş hayatındaki kadınlarla ilgili bütün haberleri bir çatı altında toplamayı amaçlayan kadinmakami.com, her pazar saat 12.45’te Turkcell TV+’ta yayınlanan ve Leyla Alaton’un sunduğu Kadın Makamı programıyla da eşzamanlı ilerliyor. Kadinmakami.com, Leyla Alaton’un konuklarına olduğu kadar, web için özel olarak hazırlanan başarılı kadın hikayelerine de yer veriyor.

İletişim Bilgileri

Gayrettepe Mahallesi,
Vefa Bey Sokak,
No: 2 D: 4
Beşiktaş – İstanbul

E-posta: info@kadinmakami.com

Biz Kimiz?

Sahibi

Çok Net Medya

Grup Başkanı

İsmail Baydar
ismail@kadinmakami.com

Genel Yayın Yönetmeni

Çiğdem Yücesoy Subaşı
cigdem@kadinmakami.com

Editörler

Deniz Kaynak
deniz@kadinmakami.com

Duygu Çıdamal
duygu@kadinmakami.com

Sosyal Medya

Sinem Burgu
sinem@kadinmakami.com

Reklam
reklam@kadinmakami.com

Tasarım ve Teknik Destek

Ozan Güner
ozan@kadinmakami.com

Son Haberler

Saiba como gerenciar clientes e funcionar melhor em uma grande empresa...

Recorrentemente, há sensibilidade em relação à qual os gerentes podem olhar dados do receita, despesa ou lucratividade no nível do cliente. O gerenciamento...
- Advertisement -