Gayrimenkulde Kadın Liderler Platformu (GKLP) ve Marketing Türkiye, 27 Kasım’da çok ilginç bir soruyu masaya yatırıyor: Görsel dünyada kadın olmayı nasıl yeniden kurgularız? Akan Abdula, Prof.Dr. Acar Baltaş, Yener Girişken, Fazıl Oral ve GKLP Başkanı Av. Pınar Ersin Kollu gibi alanında uzman konuşmacıların katılacakları söyleşi, DOTkanyonda’da gerçekleştirilecek.

Gayrimenkul ve inşaat sektöründe çalışan kadınları desteklemek üzere yola çıkan Gayrimenkulde Kadın Liderler Platformu (GKLP) ve Marketing Türkiye işbirliği ile  düzenlenecek ‘Görsel Dünyada Kadın Olmak’ etkinliği, yeni bir bakış açısıyla zihnimizin kelimelerle değil imgelerle düşündüğüne dikkat çekiyor ve değiştirilmesi gerekenin kadınla ilgili kullandığımız imgeler ve benzetmeler olduğuna işaret ediyor.

‘Görsel Dünyada Kadın Olmak’ etkinliği alanlarında dünya genelinde söz sahibi olan uzman konuşmacıları ile dikkat çekiyor. Pazarlama stratejileri ve marka yönetimi uzmanı Akan Abdula ‘Dijital dünyada kadınlara yönelik görsel kodlar,’ Türkiye’de geniş kitlelere, psikolojinin insan ihtiyaçları ve iş hayatının problemleri için bir çözüm olduğunu gösteren Prof.Dr. Acar Baltaş ‘Kadınların yönettiği bir dünyada yaşamak,’ Türkiye’de nöro pazarlama denilince akla gelen en önemli uzman Yener Girişken ‘Kadınlara etki eden görsel dünya,’ liderlik ve yönetim becerileri, müzakere ve çatışma yönetimi ve strateji konularında eğitim ve konferanslar düzenleyen Yönetişim Düşünürü Fazıl Oral ‘Yaratıcılık&Liderlik’ ve Türkiye’ye ilham ve cesaret veren 48 kadın arasında gösterilen Gayrimenkulde Kadın Liderler Platformu (GKLP) Başkanı Av. Pınar Ersin Kollu ‘Bu cesareti nereden buldum?’ başlıklı konuşmaları ile bizi etkileyen, düşünmeye sevk eden ve harekete geçiren algoritmaları yeniden nasıl kodlarız ve değiştiririz sorusunu gazeteci-yazar Günseli Özen’in moderatörlüğünde masaya yatıracak.