Focos’la fotoğraflar sanat eserine dönüşüyor 

Sosyal medya platformlarından sık sık fotoğraf ya da video paylaşıyorsanız Focos uygulaması tam size göre… Focos’la fotoğraf çekerken ya da çektiğiniz fotoğraflar üzerinde düzenlemeler yaparak harika sonuçlar elde edebilir, profesyonel fotoğraflara taş çıkartabilirsiniz. 

Focos’un odaklama özelliğiyle fotoğraflarınızda bokeh efekti yaratabilir; öndeki nesneye odaklanarak arka planı flu gösterebilirsiniz. Yeni eklenen 3 ayrı ışık özelliğiyle ise fotoğraflarınıza istediğiniz efekti çok daha kolay verebilirsiniz.

Focos portre fotoğraflarında da mükemmel sonuçlar elde etmenizi sağlıyor. Fotoğraflarınızı farklı efektlerle ya da 3D moduyla çekebilir, daha önce çekmiş olduğunuz fotoğraflarda ise yine farklı efektler kullanarak yeniden düzenleyebilirsiniz.

Özellikle çift kameralı iPhone modellerinde kullanılabilen uygulama iOS 12, iPhone XS ve iPhone XS Max’ı da destekliyor. Uygulamayı ücretsiz olarak Appstore’dan indirebilirsiniz. Ancak uygulama içindeki bazı özellikleri kullanmak için satın alma yapmanız gerekebilir.