Barış Arduç ve NB’den Yedikule Hayvan Barınağı’na destek

Barış Arduç’un yaşam felsefesi edindiği “yedi değer”le hayat bulan Barış Arduç X NB koleksiyondan her bir parça, şimdi en sadık dostlarımıza can oluyor. Sonbahar/Kış koleksiyonunda yer alan parçaların satışından elde edilen gelirin bir bölümü, Yedikule Hayvan Barınağı’na bağışlanıyor, insanların en sadık dostları hayvanlara can oluyor.

Barış Arduç ve arkadaşları

Koleksiyon mağazalara ulaşmadan hemen önce Yedikule Hayvan Barınağı’nı arkadaşları ve çocuklarla ziyaret eden Barış Arduç, ‘’Yedikule Hayvan Barınağı’ndaki dostlarımızın yaşam alanlarını güzelleştirmek ve hayatlarına dokunmak için bir günü birlikte geçirdik. Benim için çok anlamlı ve özel bir gün oldu. Hayvan dostlarımızın yaşam haklarını savunmak, onlara layık oldukları hayatları sağlayabilmek için herkesin desteğine ihtiyaç var. Sevgi ve merhamet ile her şeyi başarabiliriz” diyerek herkesi koleksiyonu görmeye davet etti.

Barış Arduç’un performans anındaki stiliyle, günlük stilini bir arada sunan 20 parçadan oluşan koleksiyon markanın internet sitesi ve mağazalarda satışa sunuldu.